O firmie

Sprawdzony sklep motoryzacyjny i hurtownia w Oławie

AUTO-KOMFORT BIS to rzetelna i godna zaufania firma, która na rynku motoryzacyjnym istnieje już od 1995 roku. Od początku działalności zajmujemy się dystrybucją części do najpopularniejszych marek samochodów europejskich i azjatyckich. Naszymi priorytetami jest fachowość i solidność obsługi, za którą stoją wykwalifikowani specjaliści oraz bogaty asortyment dostępnych części samochodowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

W naszej hurtowni i sklepie dostępnych jest ponad 350 000 części zamiennych i innych akcesoriów samochodowych od ponad 250 dostawców w korzystnej cenie!

To jednak nie wszystkie atuty, które czekają na Ciebie w naszej hurtowni. Siłę naszego sklepu motoryzacyjnego i hurtowni stanowi wykwalifikowany, zgrany zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz wielką pasją do motoryzacji. Nasi pracownicy stale aktualizują swoją wiedzę na branżowych szkoleniach oraz kursach. Nie da się ukryć, że to właśnie fachowy zespół, najlepszy wybór części oraz przystępne ceny sprawiają, że cieszymy się nieustającym zaufaniem klientów.

Oferta naszej hurtowni samochodowej w Oławie skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych – w tym do firm transportowych oraz warsztatów.

Zobacz galerię zdjęć »

xxx