loadingimg

Wczytuję dane...
 • pl
 • en
 • de
 • cz
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Zestaw do ceramicznej ochrony lakieru K2 Gravon (gravon+mikrowłókno+aplikator) K2 G030
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 200,00 PLN
Wysyłka od: 14.00 PLN
Produkt dostępny!
10 szt.
 • K2
 • Producent: K2
 • Model: G030
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

POWŁOKA CERAMICZNA Powłoka ceramiczna to obecnie najtrwalsza znana na świecie forma zabezpieczenia lakieru i innych powierzchni. Gwarantuje ona najwyższy stopień ochrony, a stopniem twardości przewyższa najtwardsze lakiery samochodowe. Po zabezpieczeniu na lakierze pojawia się przezroczysta i niewidoczna warstwa o grubości 2-3 mikronów, dzięki której jest on całkowicie odizolowany od niekorzystnego działania wszelkich czynników zewnętrznych.

TECHNOLOGIA Bazując na najnowocześniejszej technologii, stworzyliśmy produkt dla najbardziej wymagających entuzjastów motoryzacji, zapewniający 100% satysfakcji z finalnego efektu. Powłoka K2 GRAVON to jeden z najbardziej innowacyjnych produktów w naszej ofercie, oparty na nanotechnologii, zaprojektowany bezkompromisowo dla osiągnięcia najlepszego rezultatu.

KORZYŚCI K2 GRAVON zabezpiecza powierzchnię przed zarysowaniami, zabrudzeniami, promieniami UV, solą, ptasimi odchodami, opadami i sokami z drzew, pozostałościami po owadach, korozją i uszkodzeniami mechanicznymi, spowodowanymi np. uderzeniami kamieni o karoserię.

Chroni lakier przed powstawaniem defektów obniżających połysk, zmniejsza ryzyko powstawania kolistych zarysowań. Dzięki powłoce ceramicznej nie ma konieczności woskowania samochodu, a ze względu na doskonałe odpychanie zabrudzeń i właściwości samoczyszczące można zmniejszyć częstotliwość mycia. W przeciwieństwie do woskow, powłoki ceramicznej nie da się zmyć przy pomocy środków chemicznych, dlatego jest to najtrwalszy znany sposób zabezpieczenia powierzchni. Jedynym sposobem usunięcia powłoki jest maszynowe wypolerowanie. Powłoka ceramiczna zabezpiecza również przed graffiti, naniesiona farba nie przylega do powierzchni i łatwo daje się usunąć.

ZASTOSOWANIA Powłoka K2 GRAVON może być aplikowana nie tylko na lakier, ale również na gumę, plastik, metal, szkło. Z powodzeniem znajduje zastosowanie w motoryzacji, żeglarstwie, lotnictwie i przemyśle. SPOSÓB UŻYCIA Optymalne warunki nakładania: Temperatura otoczenia od 10oC do 35oC. Nakładać w pomieszczeniu lub zacienionym miejscu. Nie nanosić w warunkach nadmiernej wilgotności. Przygotowanie powierzchni: Umyć i dokładnie osuszyć lakier. Powierzchnia powinna być wolna od smoły, brudu, woskow, olejkow z past, zabezpieczeń fabrycznych. W celu usunięcia wszelkich zanieczyszczeń, zalegających w porach lakieru, zaleca się użycie glinki do lakieru K2 Lakier z defektami i rysami należy wypolerować maszynowo, np. przy pomocy maszyny polerskiej i past K2 LUSTER.

Aplikacja: Przed przystąpieniem do aplikacji powłoki ceramicznej należy dokładnie odtłuścić powierzchnię zmywaczem K2 KLINET, używając mikrofibry - np. mikrowłokno K2 BONA. Dokładnie wstrząsnąć butelkę i nałożyć 6-8 kropli na na suchą chusteczkę owiniętą na aplikatorze. Nakładać krzyżowo, jednorazowo na powierzchnie nie większe niż 50x50 cm. Po 3-5 minutach od nałożenia w temp. ok. 20oC, wypolerować powierzchnie przy pomocy mikrowłókna (wyższa temperatura skraca czas schnięcia, niższa wydłuża). Nie dopuszczać do wyschnięcia powłoki na lakierze. Po nałożeniu i wypolerowaniu pierwszej warstwy odczekać min. 1 godzinę i nałożyć kolejną (dla uzyskania maksymalnej trwałości nałożyć 3 warstwy). Opcjonalnie, po nałożeniu ostatniej warstwy nałożyć produkt K2 GRAVON RELOAD, który dodatkowo nadaje poślizg i pogłębia kolor. Po aplikacji: Pozostawić auto w suchym pomieszczeniu na min. 8 godzin. Przez następnych 7 dni nie myć auta przy użyciu jakichkolwiek środków chemicznych. Do regularnej konserwacji powłoki (co 3-6 miesięcy) zaleca się użycie produktu K2 GRAVON RELOAD.

Polecamy