loadingimg

Wczytuję dane...
 • pl
 • en
 • de
 • cz
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
ŻARÓWKI PHILIPS X-tremeUltinon LED gen2 H8/H11/H16 5800K +200% NO ECE 2szt.
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 699,00 PLN
Wysyłka od: 14.00 PLN
Produkt dostępny!
10 szt.
 • PHILIPS
 • Producent: PHILIPS
 • Model: PH 11366XUWX2
 • Kod producenta: PH 11366XUWX2
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

ŻARÓWKI PHILIPS X-tremeUltinon LED gen2

H8/H11/H16 5800K +200% NO ECE 2szt.

X-tremeUltinon LED gen2 z ekskluzywną samochodową diodą LED Lumileds H11

O 200% jaśniejsze światło zapewnia doskonałą widoczność

Jazda po zmroku jest wymagająca i trzeba polegać na swoich światłach. Aby zachować większe bezpieczeństwo, ważne jest zarówno pole widzenia z przodu, jak i po bokach.Oświetlenie główne LED Philips X-tremeUltinon o mocnej wiązce świetlnej poprawia widoczność nawet do 200%. Jeśli raz doświadczysz tego efektu światła dziennego, już zawsze będziesz wybierać oświetlenie LED.Dzięki większej widoczności możesz dokonywać lepszych wyborów, szybciej reagować i zachować większe bezpieczeństwo. Nie daj się ciemności — wybierz produkty Philips i zachowaj większą pewność i kontrolę podczas jazdy nocą.

Temperatura barwowa 5800 K zapewnia wyraźne białe światło

Stworzone w oparciu o technologię LUXEON oświetlenie główne LED Philips X-tremeUltinon o temperaturze barwowej 5800 kelwinów zapewnia strumień jasnego, białego światła przypominającego światło dzienne. Lepsza widoczność pozwala łatwiej zauważyć przeszkody i zachować doskonałą linię jazdy. Dzięki jaśniejszemu oświetleniu drogi można cieszyć się bardziej komfortową i przyjemną jazdą po zmroku.

Zmodernizuj oświetlenie, odśwież swój styl

Podobnie jak oczy są zwierciadłem duszy, oświetlenie wiele mówi o samochodzie. Jeśli chcesz poprawić wygląd samochodu, nie zmieniając auta, jedną z najlepszych inwestycji jest modernizacja oświetlenia. Auto jest wyrazem tego, kim jest jego właściciel, więc wyraź swój styl za pomocą oświetlenia głównego Philips LED. Zamiast światła o żółtym kolorze uzyskasz wyraźne, białe, nowoczesne oświetlenie. Aby nadać pojazdowi nowoczesny wygląd, kierowcy wybierają doskonały styl oświetlenia głównego Philips LED.

Intensywne jasne światło skierowane dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz

Najlepsze oświetlenie główne nie jest po prostu najjaśniejsze. Produkcja coraz jaśniejszych samochodowych żarówek LED to nic trudnego. Ważne jest wykorzystanie dodatkowego światła. Nieskoncentrowane jasne oświetlenie nie jest idealne do jazdy i może powodować niebezpieczny efekt oślepiania.Oświetlenie główne Philips LED z technologią SafeBeam skupia wiązkę światła tam, gdzie jest ona potrzebna. Jednorodna wiązka światła spełnia wymagania przepisów dotyczących oświetlenia halogenowego. Dzięki dobrze ukierunkowanemu światłu kierowca ma lepszą widoczność, a jazda w nocy jest bezpieczniejsza.

Trwałe oświetlenie, porównywalne z żywotnością samochodu

Zależy Ci na jasnym i stylowym oświetleniu głównym , ale nie chcesz stale wymieniać przepalonych żarówek. To główna słabość tradycyjnego oświetlenia — im mocniejsze światło, tym krótszy okres eksploatacji.Zapewniające większą intensywność źródła światła LED są o wiele trwalsze, a produkty LED Philips X-tremeUltinon charakteryzują się wręcz doskonałą trwałością. Dzięki systemom zarządzania ciepłem AirFlux i AirCool ich okres eksploatacji wynosi nawet do 12 lat. Większość osób w tym czasie zmienia samochód, co oznacza, że stylowe nowe oświetlenie wytrzyma tak długo, jak Twój samochód.

Innowacyjny system zarządzania ciepłem zapewnia dłuższą żywotność

Oświetlenie główne LED wytwarza ciepło, które trzeba kontrolować. Technologie Philips AirFlux i AirCool tworzą inteligentny system chłodzenia, który kieruje ciepło z dala od najbardziej istotnych elementów oświetlenia.Dzięki zwiększonej odporności na wysoką temperaturę oświetlenie główne Philips LED jest trwalsze niż porównywalne produkty dostępne obecnie na rynku. Trwałe oświetlenie to jednak nie tylko wygoda i świetny stosunek jakości do ceny. To również bezpieczeństwo. Nie chcesz, aby światła zawiodły podczas użytkowania. Z oświetleniem Philips LED możesz zachować całkowity spokój.

Oświetlenie samochodowe Philips najwyższej jakości

Philips już od ponad 100 lat jest znany w branży z zaawansowanego technologicznie oświetlenia. Wysokiej jakości samochodowe źródła światła Philips są projektowane i produkowane zgodnie z surowymi procesami kontroli jakości, co pozwala zachować niezmiennie wysokie standardy.Najwięksi producenci samochodów wybierają źródła światła Philips, ponieważ kupując produkty Philips kupujesz wysoką jakość. Zapewniają mocne i jasne światło, precyzyjną regulację wiązki światła oraz nowoczesny styl. Zaawansowany system oświetlenia LED pozwala na bezpieczniejszą, płynniejszą i przyjemniejszą jazdę.

Łatwy montaż i zgodność z wieloma modelami samochodów

Produkt został zaprojektowany z myślą o łatwym montażu w wybranych pojazdach, dzięki czemu kierowcy z odrobiną doświadczenia bez problemu zmodernizują oświetlenie. Zalecamy jednak, aby nowe oświetlenie Philips LED było montowane przez mechaników samochodowych, którzy zadbają o to, aby pojazd był gotowy do jazdy. To oświetlenie jest kompatybilne z wieloma modelami samochodów, jednak nie ze wszystkimi.

PORÓWNANIE MOCY, JANOŚCI ORAZ BARWY PHILIPS
LED VS STANDARDOWEJ ŻARÓWKI HALOGENOWEJ.
Znalezione obrazy dla zapytania: philips Led h8/h11/h16 vs standard
Znalezione obrazy dla zapytania: philips Led h8/h11/h16 vs standard
Polecamy